House of Warsaw Biuro Nieruchomości Premium Warszawa

House of Warsaw

Biuro nieruchomości premium

Tworzymy biuro nieruchomości specjalizujące się w segmencie luksusowych domów i apartamentów oraz w zakresie pozyskiwania lokali i gruntów na potrzeby inwestycyjne.

O nas

House of Warsaw - Biuro Nieruchomości - Facebook
House of Warsaw - Biuro Nieruchomości - Instagram
House of Warsaw - Biuro Nieruchomości - Twitter
House of Warsaw - Biuro Nieruchomości - LinkedIn

Jako, że ma być “o nas”, to pozwolą Państwo, że opowiemy trochę o sobie.

Tworzymy biuro nieruchomości premium, które specjalizuje się w luksusowych nieruchomościach na terenie Warszawy. Pracujemy w szczególności na obszarze południowej Warszawy, a więc w Wilanowie, Śródmieściu i na Mokotowie oraz Ursynowie, a także na terenie Konstancina-Jeziorny, w tym osiedla Konstancja.

Poza luksusowymi nieruchomościami działamy również w obszarze nieruchomości komercyjnych. Dla funduszy inwestycyjnych i prywatnych inwestorów wyszukujemy okazyjne lokale handlowo-usługowe oraz grunty pod zabudowę wielkopowierzchniową i retail parki.

Czym się *dokładnie* zajmujemy?

Lubimy mówić, że “świadczymy usługi na rynku nieruchomości”. Mniej więcej w tym miejscu powinniśmy napisać kilka bardzo zuchwałych akapitów o naszym profesjonalizmie i najlepszej na rynku obsłudze klienta.

My jednak po prostu staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązania problemów, które trapią naszych klientów.

W praktyce sprowadza się to do dwóch czynności:

Pośrednictwa – pomagamy w wynajęciu, sprzedaży albo zakupie mieszkania. Wyspecjalizowaliśmy się w rynku nieruchomości premium i obecnie funkcjonujemy głównie w tym segmencie. Nie oznacza to, że nie pośredniczymy przy transakcjach innych nieruchomości – zdarza się, że od stałych klientów otrzymujemy mieszkanie z innego rynku i z innej lokalizacji i na tym polu również odnosimy małe sukcesy.

Researchu – standardowo zaliczanego do usługi pośrednictwa. Zdecydowaliśmy się go uwypuklić, bo jeśli mamy pisać zuchwale, to właśnie o wyszukiwaniu nieruchomości. Nasze kompetencje w tym zakresie pozwoliły nam na długotrwałą (i ciągle trwającą) współpracę zarówno z deweloperami i funduszami inwestycyjnymi, jak i w zakresie pozyskiwania domów do wynajmu dla kadry korporacyjnej i dyplomatów. Z chęcią współpracujemy z firmami relokacyjnymi w tym zakresie.

Nasze atuty

Research

Jeśli mamy wskazać jedną rzecz, w której jesteśmy naprawdę dobrzy, to jest nią wyszukiwanie igły w stogu siana. Okazało się, że mamy rękę do wynajdowania dobrej oferty. Dlatego, jeśli szukasz dla siebie nieruchomości pod wynajem albo zakup, warto sprawdzić nasze możliwości.

Relacje

Wychodzimy z prostego założenia, że nieruchomości przychodzą i odchodzą, a relacje pozostają do końca życia. Staramy się dostrzegać indywidualne zależności i kierować się przede wszystkim długoterminową perspektywą. W świecie nowych technologii, relacje są nie do zastąpienia.

Elastyczność

Nie działamy na rynku nieruchomości od wczoraj, dlatego mamy doświadczenie w niestandardowych transakcjach. Gdy wymaga tego sytuacja, zadziałamy szybko i niestandardowo. Usługę pośrednictwa staramy się traktować jak usługę concierge.

Indywidualizacja

Intrygują nas unikalne cechy i doświadczenia. Nie lubimy generalizowania, w szczególności jeśli mówimy potrzebach ludzi i ich charakterach. Indywidualne podejście pozwala nam o wiele lepiej zrozumieć klientów i dostrzec w nieruchomościach coś więcej niż tylko poukładany stos cegieł, szkła i drewna.

Zaangażowanie

Decydując się na współpracę, podchodzimy do niej ze 100-procentowym zaangażowaniem. Gdy zachodzi taka konieczność, wychodzimy poza ramy standardowej pracy. Wiemy, że im bliżej podpisania końcowej umowy, tym większa szansa na nagłe niespodzianki. Jesteśmy na to przygotowani.

Prywatność

Cenimy sobie dyskrecję. Nie afiszujemy się zdobytymi informacjami i nie mamy żadnych trudności z zachowaniem wysokich standardów prywatności względem naszych klientów. Nie gromadzimy też żadnych danych ponad te, które są konieczne do współpracy.

Usługi

Pośrednictwo

Pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości o podwyższonym standardzie. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami, ambasadami oraz spółkami. Zajmujemy się kompleksowo całą transakcją od początku do końca.

Nieruchomości komercyjne

Jesteśmy łącznikiem pomiędzy inwestorami a właścicielami nieruchomości. Na co dzień współpracujemy z funduszami inwestycyjnymi w zakresie pozyskiwania atrakcyjnych lokali usługowych oraz gruntów pod usługi wielkopowierzchniowe na terenie całej Polski.

Zarządzanie Najmem

Wyręczamy właścicieli i inwestorów w zajmowaniu się ich mieszkaniami pod wynajem. Poszukujemy nowych najemców, monitorujemy rozliczenia oraz stan mieszkania, nadzorujemy prace remontowe – innymi słowy robimy wiele, abyś mógł cieszyć się przychodami z najmu.

Jak wygląda współpraca z nami?

Niezależnie od tego czy poszukujesz nieruchomości, zastanawiasz się nad sprzedażą czy reprezentujesz dewelopera, zachęcamy w pierwszej kolejności do niezobowiązującego kontaktu. Zanim wyciągniemy z teczki umowę do podpisania, poznajmy się.

Stanowimy kameralny zespół i dlatego możemy pozwolić sobie na porzucenie rygorów sztucznego pompowania targetów albo zbierania punktów agenta. Cenimy sobie głębsze kontakty międzyludzkie i budowanie długotrwałych relacji.

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail

Tak jak i ty nie lubimy otrzymywać spamu - dlatego e-maile wysyłamy maksymalnie raz na miesiąc. Dowiesz się o naszych najlepszych ofertach i najnowszych zmianach na rynku nieruchomości.
Kliknięcie przycisku "Wyślij" jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych powyżej w celu wysyłki korespondencji oraz materiałów marketingowych drogą e-mailową.

Pozostańmy w kontakcie

Wypełnij formularz, pozostaw nam swojego e-maila oraz numer telefonu. Odezwiemy się natychmiast.

Skontaktuj się z nami:

Jeśli masz jakieś pytania:
Wyślij nam wiadomość na biuro@houseofwarsaw.pl

Pośrednictwo nieruchomości, administracja najmem:
+48 604 454 790
biuro@houseofwarsaw.pl

Nieruchomości komercyjne, współpraca, marketing:
+48 660 799 931
jakub.nicieja@houseofwarsaw.pl