Poznaj nasze usługi

Nieruchomościami zajmujemy się kompleksowo, pośrednicząc w sprzedaży, kupnie i wynajmie oraz łącząc inwestorów zainteresowanych ulokowaniem kapitału w nieruchomości komercyjne.

Zakup

Znamy bardzo dobrze warszawski rynek mieszkań, domów i lokali usługowych, w szczególności w centralnych i południowych dzielnicach Warszawy, takich jak: Mokotów, Ursynów, Wilanów, Śródmieście oraz Konstancin-Jeziorna.

Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości przy poszukiwaniu odpowiedniej oferty, żeby osiągnąć jak największą skuteczność. Zlecenie poszukiwania nic nie kosztuje, dlatego napisz do nas i daj znam znać o twoich potrzebach, a zobaczymy co możemy dla ciebie zrobić.

Zakup nieruchomości
Sprzedaż nieruchomości

Sprzedaż

Sprzedając samodzielnie mieszkanie na rynku nieruchomości musisz konkurować z wieloma osobami, w tym profesjonalistami w tej dziedzinie. W dodatku pod twój telefon będą w większości dzwonić agenci i pośrednicy, chcący włączyć twój dom do swojej oferty.

Ogłaszanie i promowanie nieruchomości kosztuje nie tylko pieniądze, ale też czas włożony w wizualne przygotowanie oferty. My robimy to na co dzień, wykonujemy profesjonalne zdjęcia i dopieszczamy opis. I informujemy cię o konkretnych klientach, a nie oglądaczach i pośrednikach.

Wynajem

Mamy oko do ludzi. Do tej pory nie zdarzyło się nam, aby najemcy sprawiali kłopoty właścicielom. W wynajmie szczególnie ważna jest estetyka oferty i dobór klientów, a na te dwie rzeczy zwracamy szczególną uwagę.

Przygotujemy mieszkanie, zaprosimy fotografa i uatrakcyjnimy nieruchomość. A gdy zaakceptujesz klienta przeprowadzimy wszystkie formalności i przygotujemy umowę, zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Wynajem nieruchomosci
Najem nieruchomości

Najem

Wyszukamy nieruchomość, która spełnia twoje oczekiwania. Może to być nowoczesny apartament albo dom pod biuro dla twojej firmy. Jeśli natomiast nie wiesz dokładnie za czym się rozejrzeć, podpowiemy na co zwrócić uwagę.

Mamy dostęp do szerokiej bazy ofert i pokaźnego archiwum. Współpracujemy też z innymi pośrednikami, łącząc siły kilku firm, dzięki czemu szybciej znajdziemy dla ciebie mieszkanie. O całą resztę formalności zatroszczy się agent.

Administracja wynajmem

Wynajmujesz mieszkanie, ale wyjeżdżasz z kraju i nie się nim kto zaopiekować? A może twój portfel nieruchomości urósł do dużych rozmiarów? Kompleksowo administrujemy długo- i średnioterminowym najmem, pozwalając właścicielom skupić się najistotniejszych sprawach.

Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z najemcami, monitorujemy na bieżąco płatności i stan nieruchomości, a gdy nadejdzie taka konieczność znajdziemy nowych lokatorów i przypilnujemy formalności.

Administracja najmem
Fundusze inwestycyjne

Fundusze inwestycyjne

Dla funduszów inwestycyjnych i dużych inwestorów wyszukujemy i przygotowujemy gotowe oferty wielkopowierzchniowych lokali handlowo-usługowych oraz gruntów, które można zabudować retail parkami lub powierzchniami komercyjnymi.

Posiadamy także portfolio mniejszych nieruchomości dla inwestorów chcących ulokować swój kapitał w grunty i nowe inwestycje. Jeśli jesteś deweloperem, który buduje lub planuje wybudować duże lokale handlowe, zapraszamy do kontaktu. Mamy dla ciebie dobrego klienta.

Zapytaj o usługę

Wypełnij formularz, pozostaw nam swojego e-maila oraz numer telefonu. Odezwiemy się natychmiast.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy ci pomóc:

Jeśli masz jakieś pytania:
Wyślij nam wiadomość na biuro@houseofwarsaw.pl

Pośrednictwo nieruchomości, administracja najmem:
+48 604 454 790
biuro@houseofwarsaw.pl

Nieruchomości komercyjne, współpraca, marketing:
+48 660 799 931
jakub.nicieja@houseofwarsaw.pl